Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 23 letou zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Společnost disponuje vlastní divizí MORIS construction - výrobní společnosti MORIS design s.r.o., která vznikla jako reakce na stále se zvětšující poptávku po kvalitních stavebních pracích na komerčních a nekomerčních projektech. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%. Do svého stále rostoucího týmu hledáme nejen zkušené odborníky, ale též absolventy/ky střední a vysokých škol nejen stavebního směru, kteří by se rádi věnovali práci na pozici: Absolvent/ka - přípravář, rozpočtář, stavbyvedoucí

Náplň práce

Náplň práce stavby vedoucí:

- samostatné vedení staveb – převážná přítomnost na stavbách po celé ČR, práce v kanceláři cca 15% pracovního času
- celková organizace, plánování a koordinace stavebních prací a objednávek
- kontrola provádění prací, plnění časových harmonogramů
- dohled na dodržování předpisů BOZP a PO, dodržování kvality a technologických předpisů
- průběžná kontrola nákladovosti stavby a odpovědnost za dodržování rozpočtu
- průběžná komunikace s projektovými manažery a stavebními koordinátory
- spolupráce a jednání s dalšími subjekty (investoři, provozovatelé sítí, kompetentní úřady)
- vedení potřebné dokumentace stavby
- sestavování fakturačních podkladů vůči objednavatelům
- schvalování soupisu prací a objednávek od subdodavatelů, jejich kontrola

Náplň rozpočtář/přípravář:
- připravovat stavební rozpočty a cenové kalkulace jednotlivých staveb.
- sestavovat cenové odhady, výpočty cen a stavebních prací a materiálů.
- účastnit se obchodních jednání.
- vytvářet harmonogramy plánovaných staveb.
- organizovat výběrová řízení na dodavatele.
- koordinovat činnosti v rámci stavebních řízení.
- připravovat podklady pro projektové realizační týmy

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ stavební
- ochota učit se novým věcem, rozvíjet se a naučit se věci v praxi
- proaktivní přístup
- komunikativnost, flexibilita, samostatnost, pečlivost
- týmový duch a pozitivní přístup nutnou podmínkou
- dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

- jedinečnou práci na prestižních zakázkách
- spolupráci s týmem profesionálů – designérů, konstruktérů, technologů a truhlářů
- spolupráci možnou na HPP nebo živnostenský list
- přátelský tým a skvělou pracovní atmosféru
- profesionální zázemí
- benefitní program dovolené
- 3x za rok Sick day
- NTB, mobil

Nahrát životopis

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.