Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Tesco Pardubice

Po třech letech se opět otevřel ikonický obchodní dům Prior v centru Pardubic. Jeho součástí je hypermarket Tesco, který s prodejní plochou přibližně 1350 m2 tvoří největší nájemní jednotku. Stavební práce probíhaly ve dvou patrech. V suterénu jsme připravili skladovací prostory a sociální zázemí. V prvním patře nás pak čekala denní místnost, hlavní pokladna včetně bezpečnostní SDK příčky a samotná prodejní plocha.

Základem naší dodávky byla kompletní pokládka nové dlažby, elektroinstalace, zavedení topení a osvětlení. To hraje v prodejně významnou roli, jelikož dokáže ovlivnit chování nakupujících a přispět k pozitivnímu zákaznickému zážitku.

Jako generální dodavatel jsme koordinovali i zabudování protipožárních opatření – SHZ, EPS a ERO. Rovněž jsme zajistili dodávku chladírenské technologie. K té jsme za pomocí jeřábu namontovali i ocelovou konstrukci pro výměník tepla. V neposlední řadě jsme se postarali i o dodávku tří roletových mříží.

Obchodní dům ve stylu brutalismu vyniká především osmiúhelníkovými okny připomínající medové plástve – ty referují k výrobě perníku, kterým je město Pardubice tak proslaveno. Zákazníci si tak nyní mohou vychutnat nákupy ve zmodernizovaném prostředí architektonického unikátu.