Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Prodejna O2 OC Šestka

„S MORIS construction jsme realizovali přes 100 prodejen. Většina přestaveb trvala 14 dnů. Od skončení provozu staré prodejny, do otevření v novém designu. Díky velké flexibilitě se podařilo otevřít prodejnu vždy v termínu“. 

Technický manažer O2 a.s.

Zcela nevšední pojetí retailové plochy, dokonalý zážitek z nákupu, přirozenost pohybu a inspirace technologiemi k objevování skrytých možností - takový je nový koncept prodejen O2 Future shop, jehož jsme tvůrcem a realizátorem.

Vývoj konceptu trval skoro rok a jeho součástí bylo i postavení vzorové prodejny ve výrobní hale, na které byla odladěna finální podoba a provedení interiéru. Hlavním motivem konceptu je propojení přírody a moderních technologií budoucnosti. V interiéru jsme toho dosáhli hojným použitím masivního dřeva v kombinaci s designovými inovativními prvky (např. indukční dobíjení telefonu pro klienty vestavěné do prodejních stolů pro konzultanty). Naprosto nevšední prostředí klade důraz na ergonomii, funkčnost a především flexibilitou prostředí. „Propojili jsme základní hodnoty značky s útulnou nadčasovostí a praktickou modulárností“, říká Adam Klofáč, Project Director, který vede projekt O2 v MORIS design.