Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

CK Fischer Nový Smíchov

Pobočka dvou cestovních kanceláří získala novou podobu. Před implementováním nového konceptu jsme zařídili potřebné stavební úpravy. Zejména oddělení zbytku pobočky od zázemí pro zaměstnance sádrokartonovou příčkou. Zázemí jsme pak vybavili novou toaletou včetně obložení a kuchyňky.

V rámci nové elektroinstalace jsme instalovali i designové osvětlení, včetně dvou světelných linek reprezentující spojení obou značek v pobočce. Dřevěné obložení u vchodu opticky odděluje čekací zónu od jednacích stolů. V tomto ohledu navazují na dělení prostoru i koberec s novou dlažbou. Rekonstrukci kanceláře zakončila výmalba celého interiéru včetně stropu a nalepení zrcadlových bodů tvořících mapu destinací, do kterých se klienti mohou s CK Fischer podívat.

Nápaditý design staví na moderním městském stylu a přírodních prvcích jako dřevo a zelené rostliny. Návrh interiéru MORIS design tak poskytuje příjemné pracovní prostředí. Zároveň však neopomíjí business. Příchozím klientům pomáhá navodit uvolněnou atmosféru dovolené, čímž podněcuje i k jejímu nákupu.

Hledáte firmu pro fit out kanceláře? V MORIS design vám navrhneme unikátní nový design a veškeré vybavení interiéru i vyrobíme. Stavební divize MORIS construction se pak postará o stavební úpravy i instalaci nového konceptu.