Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Retail Park Skalica

Ve slovenské Skalici vznikl nový Retail Park nabízející tamějším zákazníkům nové možnosti nakupování. Na realizaci nákupního parku jsme se podíleli i my, a to konkrétně v prodejnách Tedi, Planeo Elektro, Sportisimo a Super zoo.

Realizace prodejních prostor zahrnovala především práci se sádrokartonem i následující povrchové úpravy včetně výmalby. V rámci elektroinstalace jsme zajistili i montáž kompletní vzduchotechniky včetně instalace klimatizace. Rovněž jsme zajistili kompletní dodávku ZTI i požárně bezpečnostního zařízení pro všechny prodejny. Stavební práce završila pokládka dlažby a instalace reklamních lightboxů.

Design a vybavení prodejny i jeho montáž v prodejně Super zoo zajistila naše designová divize MORIS design. Návrh interiéru prodejen této značky vznikl v roce 2019 a je postupně implementován do všech obchodů nejen u nás, ale i na Slovensku v Polsku či Rumunsku. Koncept založen na emocích a zákaznickém zážitku sklízí úspěch nejen v oborových soutěžích, ale především i mezi zákazníky. To ostatně dokazují i rostoucí tržby či počet zákazníků v redesignovaných prodejnách. Přečtěte si více o designu prodejny.