Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Tesco Priedviza

Tesco Prievidza prošlo celkovou modernizací. Nejen v samotném hypermarketu, ale v celém obchodním areálu o celkové ploše téměř 6000 m2 proběhly rozsáhlé úpravy interiéru. Ty zahrnovaly především vytvoření nové prodejny. Stavební úpravou dělících příček jsme zmenšili prodejní plochu samotného hypermarketu, čímž vznikla nová nájemní jednotka. Vzhledem k náročnosti celkové elektroinstalace, kterou jsme dodávali, jsme pro našeho klienta vypracovali řadu nových řešení, která odpovídala specifikám prodejny.

Kromě interiérových úprav, včetně kompletní výmalby, nové dlažby a obkladů, jsme realizovali i externí úpravy, které přispěly k lepšímu řešení zásobování pro TESCO. Úpravou dopravních koridorů i parkovacích míst jsme tak dosáhli optimalizace logistiky v areálu a tím i celkově efektivnějšího fungování zdejších prodejen.

Důležitou částí venkovních úprav se stala venkovní fasáda. Mimo celkovou výmalbu jsme se zaměřili i na úpravu grafik a reklamních ploch. Díky tomu jsme zlepšili celkové značení nákupního centra a vyzdvihli jednotlivé značky, které zde zákazníci najdou.

Specifikem projektu v Priedvize byl harmonogram stavebních prací. Veškeré práce totiž probíhaly za plného provozu hypermarketu. To vyžadovalo přesnou koordinaci prací, které musely probíhat během noci, kdy byly prodejny zavřené. Vždy pak následovaly úklidové práce, aby se prodejna mohla ráno opět otevřít, aniž by se narušil standard zákaznického servisu. To samozřejmě znamenalo i velký důraz na zvýšenou bezpečnost.

Neobvyklá akce se nakonec vyplatila. Po třech a půl měsících se zákazníci dočkali další prodejny v areálu i zmodernizovaného hypermarketu s novými službami. A to bez přerušení provozu či omezování zákazníků v prodejně.