Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

O nás

Jsme rodinná  společnost s více než 25letou tradicí a zkušenostmi v oblasti realizace a rekonstrukce stavebních projektů. 

MORIS construction je vlastní divizí výrobní společnosti MORIS design s.r.o., která vznikla jako reakce na stále se zvětšující poptávku po kvalitních stavebních pracích na komerčních a nekomerčních projektech.  

Máme za sebou přes tisíc úspěšných realizací pro významné společnosti jako je například O₂ Czech Republic, Super ZOO, Teta drogerie a mnohé další. Zakládáme si na poctivé práci se zárukou kvality a dodržování smluvených termínů. 

Díky silnému zázemí naší společnosti dokážeme zákazníkům nabídnout kompletní portfolio stavebních a výrobních služeb a jsme schopni velmi rychle reagovat na jakékoliv změny či požadavky.

Odkaz na naše obchodní podmínky ZDE

Proč si vybrat právě nás?

Filozofii MORIS construction dokonale vystihuje slogan „Máme rádi čistou práci“, kterou se ve všech ohledech snažíme poskytovat našim zákazníkům.

Naší přidanou hodnotou je:

  • Jsme rodinná stavební společnost již 25 let

  • Zkušený stavební dozor

  • Máme vlastní tým odborníků

  • Od projektu, přes stavební práce až po design

  • Stavíme po celé Evropě

Seznamte se

Marián Šťastný

Ředitel divize construction


Marian.stastny@moris.cz

Jsme experti na komerční interiéry

Pomůžeme vám s realizací vašeho vysněného projektu

Potřebujete pomoc při rekonstrukci nebo stavbě? Přijedeme za vámi přímo na místo realizace a společně nezávazně probereme návrh řešení a rozsah práce.