Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Kancelář Rossmann

Novou podobu získaly kanceláře společnosti Rossmann v Praze. Nový design pracuje především s rozlehlostí prostoru. Spolu s jeho důmyslným členěním a minimalistickým vybavením vytváří otevřené inspirativní prostředí, kde se z práce stává zábava. Redesign doprovázely i stavební úpravy kancelářských prostor.

Moderní design jsme doplnili adekvátním osvětlením, které vytváří příjemné podmínky pro každodenní chod kanceláře. Správné rozmístění světelných zdrojů i jeho barva a intenzita má značný vliv na člověka a podporuje tak jeho produktivitu. Kromě samotného osvětlení jsme zajistili i kompletní elektroinstalaci. Rovněž jsme se postarali i po pokládku podlahy, jež je nepomíjitelnou součástí celého interiéru. Součástí rekonstrukce kanceláře byla i úprava toalet a hygienického zázemí včetně dodávky ZTI a obložení.

Kromě stavebních úprav jsme zajistili také výrobu a instalaci atypického vybavení – kuchyňky, sedací lavice či dřevěné obložení. A to prostřednictvím designové divize MORIS design, která disponuje vlastní výrobou.