Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Školící centrum O2

Stavební úpravy v kancelářích O2 v Praze spočívaly v kompletním vybourání původních sádrokartonových i skleněných příček. Stejně tak proběhla demontáž vestavěných příček a podlahových krytin. Jelikož se v školícím centru nachází i nahrávací studio, byl zde kladen velký důraz na akustiku. Veškeré sádrokartonové příčky tak byly plněny akustickou vatou. Útlum hluku jsme navíc podpořili i použitím tlumícího materiálu na stěnách, včetně tapet tlumících hluk.

Nový design klade důraz na kombinaci dřeva a skla i na moderní industriální vzhled. Velká část stropů je tedy odkrytá. Pouze v části nutné pro rozvod VZT byl strop snížen minerálními kazetami, které mimo jiné také dobře izolují zvuk. Kvůli odhalenému stropu zde byl kladen velký důraz i na přesné křížení a trasování kabeláže pro napájení designových svítidel.

Rekonstrukce prostor v neposlední řadě zahrnovala i instalaci nového vybavení – například multifunkční tabule ve školící místnosti, stropní kovové konstrukce s akustickými panely i nové vybavení kuchyně a relaxační zóny.

Z technického hlediska náročnější, ale o to zajímavější fit out kanceláří posunul standard vzdělávacího centra pro zaměstnance na novou úroveň.