Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Sportisimo OC Šestka

Velký výsledek mohou přinést i drobné úpravy. Když se dělají dobře. Důkazem toho je i prodejna Sportisimo v obchodním centru Šestka v Praze, která prostory převzala po jiné společnosti. Naším úkolem tedy bylo prodejnu upravit, aby lépe odpovídala novému nájemci a identitě značky Sportisimo.

Jako první přišla na řadu likvidace starého nábytku a nepotřebného vybavení prodejny, včetně části podlahové krytiny. Při veškerých demontážích dbáme na dodržování zákonných předpisů a ekologických postupů, abychom co nejvíce omezili dopad na životní prostředí. Také proto jsme část vybavení opravili a upravili dle potřeb našeho klienta, díky čemuž jsme ušetřili další odpady.

Následovaly opravy stěn a příček po předchozím nájemci, včetně kompletní výmalby. Celou prodejnu jsme doplnili o adekvátní osvětlení pro vytvoření příjemné atmosféry pro nakupující. Správně nainstalované osvětlení může být pro prodejnu rozhodující, jelikož jim lze ovlivnit zákazníkovu náladu či vnímaní určitých produktů. Součástí elektroinstalace byly i dotykové obrazovky pro rychlé vyzvednutí objednávek z e-shopu. Ty omezují kontakt s personálem, což přišlo vhod především během pandemie.

Novými podlahami, opravenými příčkami a modernizovaným sociálním zařízením jsme pro zaměstnance pobočky připravili nové zázemí. Ti tak získali vhodné místo k odpočinku, kde mají k dispozici vše, co potřebují.

Rekonstrukci se nám, i díky vynikající koordinaci subdodavatelů, povedlo zvládnout ve velmi krátkém čase.