Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Tesco Nitra

V nově vzniklém obchodním centru Promenada Nitra jsme připravili prodejní prostory pro obchodní řetězec Tesco. Prodejna se s celkovou plochou 1 313, 53 m2 stala naší doposud největší realizací v novostavbě na Slovensku. Prodejnu jsme rozčlenili sádrokartonovými příčkami a provedli kompletní pokládku nové dlažby. Kromě toho jsme se postarali o elektrické rozvody včetně těch nouzových, a o montáž světel pro celý prostor. Adekvátní osvětlení významně přispívá k celkové příznivé atmosféře, čímž podporuje prodej.

Jelikož šlo o velký projekt, uplatnili jsme na této prodejně veškeré své odborné zkušenosti. Díky široké nabídce našich služeb jsme klientovi zajistili i kompletní dodávku ZTI – rozvody vody, odpadů i topení, realizaci požárně bezpečnostního řešení SHZ včetně EPS (elektrická požární signalizace).

Jakožto generální dodavatel stavby jsme koordinovali ostatní dodavatele i přímé dodávky klienta, mezi které patřili i vzduchotechnika, systém potravinového chlazení, bezpečnostní systémy, dálkové měření a jiné.

Po zátěžových zkouškách a zkoušce funkčnosti jsme po třech měsících předali kompletní prodejnu čekající jen na vyskládání zboží. Holým prostorům novostavby jsme tak vdechli život a připravili vše, co prodejna potřebuje pro zajištění prvotřídního servisu svým zákazníkům.