Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Mototechna Drive

Nový koncept prodejny a půjčovny Mototechna Drive vystihuje luxus nabízených vozů i výjimečnou úroveň služeb. Celkový vzhled showroomu je v industriálním stylu a vyzařuje tedy modernost, nadčasovost a eleganci. Řadu designových prvků zde navíc tvoří samotné stavební úpravy.

Část stěn jsme upravili dekorativní technikou betonové stěrky – známou také jako benátský štuk. Jedná se o poměrně náročnou povrchovou úpravu, respektive omítku, kdy postupné vrstvení hmoty vytvoří nedbale elegantní vzor. Benátský štuk se po celá staletí využíval ke zdobení kostelů nebo domů bohatých měšťanů a je tedy brán za velmi luxusní doplněk interiérů. To ostatně dokazuje i jeho role v interiéru showroomu Mototechna Drive.

Různorodost interiéru pak podporují dřevodekor v kancelářských prostorech či tmavý laminový obklad za recepcí, který dává vyniknout velkoformátové grafice. Do prostoru pro prezentaci aut jsme navíc instalovali polygonovou 3D stěnu, která zároveň slouží i jako pozadí pro focení vozů.

Podlahu o ploše přibližně 330 m2 tvoří vinylová podlaha v kancelářských prostorech a dlažba v místech pro prezentaci vozidel. Kobercem jsme pak doplnili interiér VIP salonku a vstup s lobby. Nechyběla ani instalace osvětlení včetně designových světel ve tvaru difuzoru sportovních aut.

V neposlední řadě jsme se postarali o hygienické zázemí včetně nového obkladu. VIP salonek jsme pak vybavili malým barem, kde si klienti mohou zkrátit čekání drobným občerstvením či vybraným alkoholickým nápojem.