Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Kooperativa Soběslav

Pro jednu z největších pojišťoven u nás jsme zmodernizovali pobočku v jihočeské Soběslavi. V prostoru pro jednání s klienty jsme položili novou vinylovou podlahu a koberec, které prostoru dodali moderní vzhled. V rámci elektroinstalace jsme dodali i nová světla podporující světelné podmínky pro pracoviště i pro klienty samotné. Designové osvětlení navíc elegantně doplňuje nadčasový vzhled pobočky.

Dále jsme upravili prostor zazděním otvorů, novou omítkou a na závěr i kompletní výmalbou. Prostor jsme navíc vybavili akustickým stropem omezujícím šíření hluku z pobočky do ostatních jednotek. Modernizaci pobočky podtrhují nově instalované skleněné dveře, které zároveň celý prostor vizuálně propojují.

V neposlední řadě jsme se postarali o dodávku ZTI. V zázemí pro zaměstnance jsme nainstalovali nové WC, včetně umyvadla a staré keramické dlaždice jsme nahradili novými.

Celkově tak vznikl nový prostor, jež ocení nejen zákazníci. Přívětivější prostředí vzniklo i pro zaměstnance, kteří se budou v novém prostředí cítit skvěle.