Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Rossmann Plzeň

Během každé nové spolupráce klademe vždy velký důraz na komunikaci s klientem, kterého se snažíme po celou dobu udržet v obraze. Jinak tomu nebylo ani u prodejny drogérie ROSSMANN v plzeňské Solní ulici – našeho prvního společného projektu.

Rekonstrukce obchodu zahrnovala úpravu dispozic zázemí, instalaci osvětlení a kompletní pokládku dlažby. Kromě té bylo třeba i vyřešit nájezdovou rampu pro zákazníky na vozíčku, jelikož úroveň venkovního chodníku se nacházela pod úrovní prodejny. Na tento úsek jsme použili vhodnější dlažbu s lepšími protiskluzovými vlastnostmi, která je zároveň bezpečnější.

Dále v prodejně proběhla i kompletní výměna stropních panelů a světel, které jsme nahradili LED svítidly. Světelné podmínky hrají velmi důležitou roli v celkové atmosféře a ovlivňují to, jestli se zákazníci v prodejně cítí příjemně.

Naše zkušenosti s realizacemi prodejen pro divizi MORIS design jsme uplatnili při sestavování a montáži regálů a prodejních stojanů, čímž jsme našemu klientovi ušetřili čas. Výsledkem je prodejna s pohodlným přístupem pro vozíčky i kočárky a neagresivním osvětlením, které však dá vyniknout vystaveným produktům.