Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 23 letou zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Společnost disponuje vlastní divizí MORIS construction - výrobní společnosti MORIS design s.r.o., která vznikla jako reakce na stále se zvětšující poptávku po kvalitních stavebních pracích na komerčních a nekomerčních projektech. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Náplň práce

  • MORIS construction má 3 oddělení
  • 1.     Příprava a rozpočty staveb
  • 2.     Realizace staveb
  • 3.     Projekce
  • (Projektant přebírá projekt úplně na začátku, vytváří projektovou dokumentaci a koordinuje se stavbyvedoucím realizaci.)
  • vyhotovování projektové dokumentace
  • koordinace změn se stavbyvedoucím
  • spolupráce s ostatními odděleními MORIS construction (příprava staveb a rozpočtář) či s divizí MORIS design
  • komunikace s klientem pouze v rámci realizace projektu

Požadujeme

  • zkušenost z oboru staveb minimálně 5 let
  • schopnost „Dotahovače“
  • schopnost řízení několika projektů najednou
  • výborné organizační schopnosti
  • většina času práce v kanceláři, výjezdy jsou na představební prohlídky a KD / dozor po CZ
  • řidičský průkaz B

Nabízíme

  • práci v příjemném pracovním kolektivu
  • zázemí prosperující společnosti s dlouhou tradicí na českém trhu
  • dodatečná dovolená za loajalitu (za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc až do celkového počtu 25 dní)
  • pravidelné firemní akce a občerstvení na pracovišti

Nahrát životopis

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.