Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Jsme rodinná společnost s více než 25letou tradicí a zkušenostmi v oblasti realizace a rekonstrukce komerčních prostor.

Náplň práce

  • samostatné vedení staveb - převážná přítomnost na stavbách po celé České republice, práce v kanceláři cca 15 % pracovní doby se zaměřením na fit-out stavby.
  • celková organizace, plánování a koordinace stavebních prací a objednávek.
  • kontrola průběhu prací, plnění časových harmonogramů.
  • dohled nad dodržováním předpisů v oblasti BOZP a PO, dodržování kvality a technologických předpisů.
  • průběžná kontrola nákladovosti stavby a odpovědnost za dodržování rozpočtu.
  • průběžná komunikace s projektovými manažery a stavebními koordinátory.
  • spolupráce a jednání s dalšími subjekty (investory, provozovateli sítí, příslušnými orgány).
  • vedení potřebné stavební dokumentace.
  • příprava fakturačních podkladů vůči objednavatelům.
  • schvalování a kontrola seznamů prací a objednávek od subdodavatelů.

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví.
  • zkušenosti s realizací stavebních projektů, uveďte prosím přehled stavebních projektů, které jste realizoval/a.
  • zkušenosti s vedením lidí.
  • velmi dobré organizační schopnosti, klademe důraz na samostatnost, rozhodnost a flexibilitu.
  • dobré znalosti práce na PC.
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • autorizace výhodou.

Nabízíme

  • Zázemí rodinné firmy, práci v zaběhnutém týmu.
  • Přátelský přístup a vstřícnost.
  • Možnost zvyšování kvalifikace a kariérní postup.
  • Rozmanité uplatnění zkušeností.
  • Systém kvartálních a ročních odměn v návaznosti na výsledky.
  • Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc, do výše celkem 5 dní.
  • 3 dny sick day.
  • Osobní automobil, notebook, telefon.
  • Káva a čaj zdarma a možnost používat plně vybavenou kuchyňku.
  • Ovoce na pracovišti 2x týdně.
  • Dovoz jídla do firmy za zvýhodněnou cenu.
  • Zaměstnanecká sleva na zboží.
  • Firemní akce.
  • Možnost sportovat s Multisportem.

Nahrát životopis

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.