Adresa kanceláře

Tiskařská 4 | 108 00 Praha 10

Nakoľko sme výrazne rozšírili svoje pôsobenie z ČR stavebného trhu aj na SK pri realizácii fit-outov, potrebujeme náš tím doplniť o nových a kvalitních kolegov ! Kancelária - Senec. Sme MORIS design - kreatívna rodinná firma s 23 ročnou skúsenosťou v odbore výroby svetelnej reklamy, predajných stojanov a POS, in-store dizajnu a výroby nábytku. Spoločnosť disponuje vlastnou divíziou MORIS construction - výrobné spoločnosti MORIS design s.r.o., ktorá vznikla ako reakcia na stále sa zväčšujúcu dopyt po kvalitných stavebných prácach na komerčných a nekomerčných projektoch. Prinášame na trh novinky a inovácie a neustále pracujeme na svojom rozvoji. Naša firemná atmosféra je výsledkom všeobecne cenených princípov, ktoré sú pre nás dôležité - svoje vzťahy staviame na morálnych princípoch, otvorenom rokovaní, úcte ku klientovi a k zamestnancom. Každý úspech slávime a z každého neúspechu sa snažíme poučiť. Máme neformálnu atmosféru, vieme sa zabaviť a zasmiať. Zároveň všetci vieme, čo sa od nás očakáva, a makáme na tom byť deň odo dňa lepší. Všetci pracujeme na 107%.

Náplň práce

samostatné vedenie stavieb - prevažná prítomnosť na stavbách po celej SR, práca v kancelárii cca 15% pracovného času so zameraním na fit-out výstavby
celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a objednávok
kontrola vykonávania prác, plnenie časových harmonogramov
dohľad na dodržiavanie predpisov BOZP a PO, dodržiavania kvality a technologických predpisov
priebežná kontrola nákladovosti stavby a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
priebežná komunikácia s projektovými manažérmi a stavebnými koordinátormi
spolupráca a rokovania s ďalšími subjektmi (investori, prevádzkovatelia sietí, kompetentné úrady)
vedenie potrebnej dokumentácie stavby
zostavovanie fakturačných podkladov voči objednávateľom
schvaľovanie súpisu prác a objednávok od subdodávateľov, ich kontrola

Požadujeme

SŠ alebo VŠ stavebná
skúsenosti s realizáciou stavebných projektov, doložte prosím prehľad Vami realizovaných stavieb
skúsenosti s vedením ľudí
veľmi dobré organizačné zručnosti, kladieme dôraz na samostatnosť, rozhodnosť a flexibilitu
dobrá znalost práce s PC
vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
autorizácia výhodou

Nabízíme

ponúkaný plat 3000 eur
systém kvartálních a koncoročných odmien v náväznosti na výsledky
teambuildingové firemné akcie
firemný automobil
notebook a telefón
jedinečnú prácu na prestížnych zákazkách
spoluprácu s tímom profesionálov - dizajnérov, konštruktérov, technológov a stolárov
spoluprácu možnú na HPP alebo živnostenský list
priateľský tím a skvelú pracovnú atmosféru
profesionálne zázemie
benefitný program dovolenky
3x za rok Sick day

Nahrát životopis

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.